nekuřácké restaurace


Potřebujete poradit? info@nekuracke-restaurace.cz     
mapka Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
vyhledávání restaurací podle kriterií

může obsahovat text

město

městská část

TV     projekce     zahrádka


22.06.2011 - pavelkova [banan.cz]
schema.jpg
Přestat kouřit a nekouřit se v našem centru ANTINIK provádí pomoci počítačové metody odvykání kouření na přístrojí Bicom. Tento přístroj se vyrábí v Německu a je s úspěchem využíván v bioinformační medicíně ve více jak 60 zemích světa a jedna z možností využití tohoto přístroje je odstranění nikotinové, alkoholové, drogové a dalších závislostí.
komentářů (0)
08.06.2011 - pavelkova [banan.cz]
12975773.jpg
Člen Národní ekonomické rady vlády Miroslav Zámečník přišel s návrhem, že kuřáci by měli platit vyšší zdravotní pojištění než nekuřáci. Senátor ODS Jaroslav Kubera i poslanec ČSSD Vítězslav Jandák si myslí, že se Zámečník zbláznil. Jeho nápad se nezamlouvá ani odpůrci kouření Borisi Šťastnému.
komentářů (0)
31.05.2011 - pavelkova [banan.cz]
nekurak-190.jpeg
Oběd bez cigaretového kouře? V Berouně výjimečně. Je možné se v centru Berouna najíst, aniž by vás obtěžoval kouř z cigaret? Týdeník Sedmička to uplynulý týden otestoval. „Nekuřáckou Madlu nám zrušili. Teď mi přijde, že je večer zakouřeno skoro všude. Třeba Domino mám moc ráda, ale nekuřácký prostor tam není vůbec,“ říká jednatřicetiletá Lucie Machová z Berouna.
komentářů (0)
24.05.2011 - pavelkova [banan.cz]
hospoda2.jpg
Podle průzkumu se proti zákazu kouření staví zhruba třetina lidí. Se závislostí na tabáku se potýkají dva miliony Čechů, tvrdí odbornice na léčbu kuřácké závislosti Eva Králíková.
komentářů (4)
<<  < 3 4 5 6 7  >   >>
Rychlé vyhledávání:

banan webhosting

facebook twitter