Nekuřácká restaurace v Kochánkách nad Jizerou

old/dsc00667.jpg

V samém srdci dolního Pojizeří, necelých 40 km od Prahy, leží obec Kochánky. Zdejší moderně vybavená ubytovna s nekuřáckou restaurací Na hřišti nabízí příjemné ubytování pro aktivní rodiny i jednotlivce ve 2 a 3 lůžkových pokojích.

Nekuřácká restaurace se salonkem má kapacitu 85 míst, venkovní terasa naláká ke grilování až 100 sedících hostů. U restaurace jsou připravená hřiště na fotbal, nohejbal, volejbal i tenis, unavení návštěvníci můžou relaxovat u petanque nebo ruských kuželek.
Malebná krajina kolem dolního toku Jizery je přímo ideální na strávení aktivní dovolené nebo víkendu. Oblast je bohatá na historické památky, ke kterým vás dovedou nenáročné cyklotrasy. Za zmínku stojí romantická zřícenina hradu Dražice nebo barokní zámek v Benátkách nad Jizerou. Pár kilometrů je to do Staré Boleslavi, k původnímu hrobu sv. Václava v kryptě sv. Kosmy a Damiána nebo do Brandýsa, jehož lovecký zámek s oblibou navštěvoval císař Rudolf II.
Obcí Kochánky prochází páteřní "Krajířská" cyklotrasa, na kterou se napojují všechny stezky v Pojizeří a po nichž se dostanete do Prahy i do Krkonoš.
Pokud se na svých cestách dostanete až do Pojizeří, nezapomeňte navštívit kocháneckou restauraci. Odměnou vám bude pohodové posezení a útulné ubytování.
Více na www.ubytovanikochanky.cz

Komentáře