Restaurace Orlovna

old/orlovna-uh-cz.jpg

Máte chuť posedět s přáteli, rodinou či jen tak zajít na pivo? Plně nekuřácká restaurace Orlovna na Mariánském náměstí v Uherském Hradišti, by mohla odpovídat Vašim představám!

Mimo klasické nabídky služeb restaurace, Vám můžeme poskytnout prostory: venkovní zahrádky, velkého sálu s vlastním vchodem a zasedací místnost, k uspořádání, jak veškerých rodinných oslav, tak i firemních akcí, svateb, večírků, plesů, koncertů, školení a prezentací.

Kapacita restaurace včetně baru je 73 míst. Součástí je i dětský koutek. 
Ideální pro rodiny s dětmi.
Ve všední dny nabízíme denní menu - výběr ze čtyř jídel.

Otevírací doba:

  Po-Čt 10:00 - 22:00
  Pá 10:00 - 24:00
  So 10:00 - 24:00
  Ne 10:00 - 19:00


Ubytovna Orlovna

Naše turistická ubytovna Orlovna Vám nabízí celoroční ubytování v historické části města Uherské Hradiště, přímo na Mariánském náměstí. 
Ubytovat se zde může 29 osob ve 4-5 lůžkových pokojích. Pro hosty je připraveno vždy čisté povlečení, pokoje jsou účelně a prakticky vybaveny. Na jednom patře, jsou také sprchy, toalety a malá kuchyňka (vybavená mikrovlnou troubou, elektrickým vařičem, lednicí, rychlovarnou konvicí a základním nádobím). Možnost posezení v prostorách ubytovny a internetového připojení. V přízemí je k dispozici restaurace s celodenním stravováním, kde se nachází i recepce ubytovny.

Zasedací místnost

Zasedací místnost na Orlovně se nachází v prvním patře budovy. Kapacita je pro 50 osob (možnost individuální domluvy). Součástí je kuchyňský kout -vybaven lednicí, elektrickým vařičem, mikrovlnou troubou, myčkou, rychlovarnou konvicí, sklenicemi a porcelánem.
K dispozici jsou toalety na patře.
Po domluvě lze zapůjčit dataprojektor či flipchart.
V případě zájmu je možné zajistit občerstvení z restaurace Orlovna.

Sál

Sál je situován v přízemí budovy. Lze využít k sportovním, kulturním, společenským a vzdělávacím akcím. Je určen pro 100-200 osob.
Součástí je pódium (jeviště s oponou). Sál může být propojen s přilehlou restaurací Orlovna.
K dispozici toalety a šatna v předsálí.
2010-10-05

Komentáře