Volcano Café Restaurant Praha TZ

old/fashion01.jpg

Volcano Café Restaurant – stylová restaurace jež nabízí nejen kulinářský zážitek Praha 5, 30. listopadu 2008 – nově otevřený Volcano Café Restaurant, který je součástí Volcano Complexu byl právě otevřen.

Volcano Café Restaurant – stylová restaurace jež nabízí nejen kulinářský zážitek

 

Praha, 30. listopadu 2008 – nově otevřený Volcano Café Restaurant, který je součástí Volcano Complexu byl právě otevřen.

 

Originální pokrmy, zaměřeno na sezónnost

Ve Volcano Café Restaurantu čekají na každého návštěvníka originální pokrmy.  Nabídka jídel se odvíjí vždy dle aktuální sezóny, čímž provozovatel zaručuje přípravu z těch nejčerstvějších surovin. Každý den se do restaurace dováží čerstvé potraviny. Restaurace navíc připravuje denně své vlastní domácí pečivo.

„Víme, že naše ambice jsou vysoké, nikoliv však nedosažitelné. Rádi bychom, aby se k nám naši zákazníci pravidelně vraceli. Vsadili jsme tedy na vysokou jakost surovin, ze kterých je naše kuchyně připravena a pohodlí příjemného moderního interiéru, který zajistí příjemné a pohodové stolování“, řekl Thomas Kavka, majitel Volcano Café Restaurant. „Věříme také, že kombinace špičkové kuchyně, příjemného prostředí a vysoce profesionálního přístupu personálu dělají z naší restaurace ideální místo pro obchodní setkání na úrovni. Současně bychom rádi, abychom uspokojili chuť i těch nejnáročnějších labužníků“, dodal další z majitelů restaurace, pan Tomáš Šíp.

 

Denní menu – luxusní oběd za přijatelné ceny

Volcano Café Restaurant nabízí denní menu, které se skládá z polévky či předkrmu, hlavního chodu a dezertu. Dezerty jsou připravovány z velké části dle vlastních originálních receptur. Také tento drobný detail dotváří jedinečnost restaurace.

Volcano Café Restaurant

Informace a rezervace:

Volcano Café Restaurant

+420 725 755 750

pavel.vikus@volcanocomplex.cz

Komentáře