Hotel Minor České Budějovice

old/hotelminor-cz.jpg

Rodinný tříhvězdičkový hotel Minor Vám nabízí levné a kvalitní ubytování v klidné části města České Budějovice. Nabízíme také restauraci a uzavíratelné parkoviště. Po dohodě Vás můžeme dopravit z nedalekého vlakového nebo autobusového nádraží zdarma.

Dovolujeme si Vás pozvat k příjemnému posezení do hotelové restaurace na speciality naší kuchyně a výborné budějovické pivo.

Snídaně jsou podávány od 7.00 do 10.00 hodin. V restauraci je možné připojení k internetu bezdrátovým systémem wi-fi nebo prostřednictvm pevných internetových zásuvek.Hotel Minor má všechny pokoje vybaveny sprchou, WC, televizí se satelitním přijímačem, minibarem, přenosnými ventilátory a Wi-Fi připojením k internetu – zdarma. Ubytování Vám ve dvou pokojích zpříjemní kuchyňka s mikrovlnnou troubou. K dispozici je uzavíratelné hotelové parkoviště pro osobní automobily a garáž pro jízdní kola a motocykly.


Pro více informací navštivte naše www stránky http://www.hotelminor.cz.Tento článek jsme získali registrací na http://nekurackerestaurace.cz.