Hotel 1.Republic

Restaurace

Hotel 1. Republic je situován v centru Prahy, 400 metrů od Václavského náměstí, v klidné lokalitě a v přímém dosahu hromadné dopravy. Vznikl rekonstrukcí prvorepublikového domu (rok výstavby 1925) a je vybaven a certifikován na úroveň 4**** dle standardů AHRČR ve stylu „První republiky“.

V hotelu 1.Republic najdete 30 dvoulůžkových pokojů, 8 apartmánů (50 m²) a 4 apartmány de luxe (60 m²).  Každý pokoj i apartmán bude vybaven klimatizací, ventilací, minibarem, trezorem, LCD televizorem, DVD přehrávačem, telefonem s přímou volbou, pevným připojením na internet, WIFI, koupelnou s toaletou, vysoušečem vlasů, sprchovým koutem nebo vanou. Nabízíme možnost připravit si šálek čaje a kávy přímo na pokoji. Všechny pokoje nabízejí maximální komfort s akcentem na bezpečnost, například chipové karty pro přístupy do jednotlivých zón či nová generace požární signalizace. V hotelu dále najdete recepci s nepřetržitým provozem, lobby bar, stolní tenis, šipky, beauty  wellness centrum, mini-půjčovnu DVD, knižní koutek, školící a kongresové centrum, které se skládá ze dvou sálů s celkovou kapacitou 100 osob.

 

Hotel nabízí svým hostům standardní služby na úrovni 4****, kromě jiného   i hlídání dětí a možnost užití vybaveného dětského koutku. Samozřejmostí je volný přístup na internet.                                             


 

Vždy chceme našim klientům nabídnout i něco navíc, proto bude každému hostu, ihned po příjezdu, servírován jedinečný prvorepublikový dort dle tajného, rodinného receptu provozovatele hotelu. Tuto delikatesu ochutnali například Dr. František Běhounek či Maria Curie-Skłodowska a další osobnosti První republiky.

Komentáře