Nekouřit neznamená zvýšení hmotnosti

old/schema.jpg

Přestat kouřit a nekouřit se v našem centru ANTINIK provádí pomoci počítačové metody odvykání kouření na přístrojí Bicom. Tento přístroj se vyrábí v Německu a je s úspěchem využíván v bioinformační medicíně ve více jak 60 zemích světa a jedna z možností využití tohoto přístroje je odstranění nikotinové, alkoholové, drogové a dalších závislostí.

Principem této terapie je cílené odstranění té informace, která nutí kuřáka kouřit pomoci biorezonance. Tato metoda je bezbolestná,  nemá negativní účinky na organizmus a naopak díky antistresovému programu, který je u nás součastí  terapie se klient velmi dobře cítí . 

Antinikotinová terapie se provádí tak, že se kuřák napojí položením  rukou na  dvě vodivé destičky spojené vodiči s  přístrojem a do detekční zkumavky přístroje se vloží vzorek slin a nedopalek cigarety k určení identity závislosti kuřáka a tím se vytvoří vstupní informace.

Takto získanou informace (biorezonanci)  na základě zvoleného programu  přístroj  změní  na opačnou  a takto upravenou informací vrací klientovi pomoci modulační podložky zpět . Dojde tak k vynulování potřeby kouřit.

Kuřák tak ztratí chuť na kouření a to zpravidla ihned po terapii, nebo do několika hodin. Většinou druhý den ráno se již nedostavuje nutnost kouření.
Z toho vyplývá, že když kuřák nemá chuť na kouření tak už ani nemá abstinenční příznaky.
Doba trvání terapie nepřekročí jednu hodinu.
Je naprosto bezbolestná, bez vedlejších účinků. Může se mu podrobit každý kuřák bez ohledu na množství vykouřených cigaret.

Výhodou u této terapie je že klasické abstinenční přiznaky nejsou : jako nutkání kouřit, podrážděnost, vztek, nervozita, obtížné soustředění, špatná nálada až deprese.

V případě jakýchkoliv potíží je možné absolvovat druhý antinikotinový zákrok do 30 dnů zdarma. To využívají v praxi,- starší klienti, velmi silní kuřáci, a zpravidla důchodci, kteří dost dobře nedovedou pochopit že poměrně lehce přestali kouřit, tak si řeknou že jistota je jistota tak si to příjdou z opakovat a navíc když je to zdarma. 

V důsledku ukončení přísunu nikotinu do těla a silnější detoxikaci se můžou dostavit krátkodobé reakce typu: po mírně kovová chuť v ústech, ospalost, zvýšená potivost. Nastanou-li tyto ojedinělé reakce, tak jejich trvání bývá krátkodobé a zcela zmizí nejpozději do 2 týdnů po zákrok.

-Po dobu jednoho měsíce, pití většího množství (2-3) litry  tekutin, nejlíp obyčejnou vodu, nebo čaje. Není dobré pít kofolu, pepsi-colu, coca-colu, nebo energetické drinky.  Tyto prostředky totiž zatěžují vylučovací systém a je zapotřebí aby došlo k detoxikaci  4 tisíc  chemikálií, 100 rakovinotvorných látek,   a 100 jedů, které jsou obsažené v cigaretovém kouří. 
-Tyto škodlivé chemikálie se tak vyplaví vylučovacím systémem a detoxikace proběhne bez problému. Vhodné jsou taky častější koupele.