Hotel KAMU

Restaurace Hotel KAMU

Dovolte nám, abychom Vám nabídli několik užitečných informací o našich službách a také o možnostech využití volného času při návštěvě Vsetína. Zařízení Vám poskytne ubytování v 75-ti pokojích ve čtyřech patrech bez výtahu.Všechny pokoje jsou nekuřácké. Pokoje jsou vybaveny televizí,lednicí, včetně sociálního zařízení, pouze několik pokojů nabízí sociální zařízení na patře. Recepce pracuje v režimu non-stop. Díky spolupráci s "Nadací partnerství" vytváříme optimální podmínky cykloturistům v celostátním projektu "Cyklisté vítání". Hotel disponuje prostory k bezpečné úschově kol. Nacházíme se v centru cyklistických křižovatek Vsetínska, Horního Vsacka, Hornolidečska, Valašskomeziříčska a Rožnovska. Přijďte poznat "cyklistickou magistrálu" Vsetín – Velké Karlovice /cca 40 km/ nebo se jen tak projít po překrásných valašských kotároch. MHD zastávka se nachází 100m od objektu. Vlakové i autobusové nádraží je vzdáleno 10 minut chůze.

Stravování

Součástí hotelu KAMU je nově zrekonstruovaná restaurace s odpoledním a večerním provozem. V příjemném prostředí si můžete vybrat z nabídky tradiční české kuchyně ale i darů moře či prvky valašské kuchyně.

Ošizeni ve výběru nejsou ani přívrženci bezmasé stravy nebo zdravé výživy. K jídlům si můžete vybrat z pestré nabídky moravských vín a nejde opomenout naší pravou valašskou slivovici. Snídaně servírujeme v hotelové restauraci formou bufetu od 6,30 – 9°° hodin.

©

Komentáře