Pozvání do restaurace River

old/p9040098m.jpg

Přijďte prožít kvalitní gastronomické zážitky do restaurace River, kde naleznete stylové prostředí, přívětivou obsluhu a mnoho výtečných pokrmů a nápojů. Jako novinkou restaurace je rozdělení prostoru na kuřácký a nekuřácký prostor.

 

Restaurace River je se svou celkovou vnitřní kapacitou 75 míst vhodná pro pořádání svatebních hostin, firemních i soukromých akcí, večírků a oslav. Vnitřní kapacita je rozdělena na 25 míst na restauraci, 30 míst v zimní zahradě a 25 míst v poschodí. Celková vnější kapacita činí 240 míst, z toho 30 míst na kryté terase a 30 míst na nekryté části terasy, dále 180 míst na letní zahradě se samostatným barem, pódiem, tanečním parketem a grilem, na kterém pro Vás v letních měsících připravujeme grilované dobroty.

V letních měsících pro Vás připravujeme hudební produkce, včetně již tradičního "Letního silvestra". Informace o pořádaných akcí naleznete na těchto internetových stránkách v sekci "Kalendář akcí".

Náš personál pro Vás připravuje mnoho gastronomických zážitků, ať již pokrmů či nápojů. Pro milovníky kvalitního vína nabízíme víno Víno VALTICE.

Komentáře