Potřebujete poradit? info@nekuracke-restaurace.cz     

Hotel U Šuterů

známka 3
známkovat můžou pouze registrovaní uživatelé
ulice : Palackého 4
město : Praha
městská část : Nové Město
PSČ : 11000
kraj : Praha
www : www.usuteru.cz
email : manager@usuteru.cz
telefon : 224947120
Počet míst 42 z toho nekuřáckých 42

Způsob oddělení nekuřácké části :
v prostoru restaurace se nekouříDruhy platby : hotově, VISA, EC/MC...
Hotel U Šuterů je malý útulný hotel, situovaný v historickém centru Prahy, přibližně 100 metrů od známého Václavského náměstí a je tedy výborným výchozím bodem pro procházky nádherným centrem Prahy. První zmínky o budově se dochovaly z roku 1383 a v prostorách restaurace, sklepení a většiny pokojů najdeme krásnou ukázku gotické architektury. V 18. století budova prošla náročnou barokní přestavbou, což můžeme pozorovat z vnějšího pohledu na budovu.
Hotel nabízí stylové a pohodlné ubytování v jedno a dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek. Pokoje prošly v prosinci 2004 rekonstrukcí a jsou nově zařízeny stylovým nábytkem, který je citlivě zakomponován do gotické podoby interiéru budovy. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s fénem a jsou vybaveny satelitní televizí, internetovým připojením, telefonem s přímou volbou, minibarem (nápoje jsou zdarma)a bezpečnostní schránkou.
Recepce, automat na přípravu kávy a internetový koutek jsou umístěny v přízemí hotelu. Zde se nachází i velice známá restaurace U Šuterů, kterou pravidelně navštěvují známé osobnosti kulturního a politického života. V této restauraci si můžete vybrat z bohaté nabídky tradiční české a mezinárodní kuchyně.

Komentáře:

hammock [seznam.cz]08.03.2011 17:25
V restauraci je zákaz kouření pouze 11-14hod., jinak se tam kouří!!!

Pro vkládání komentářů se zaregistrujte, nebo přihlašte.
Rychlé vyhledávání:

banan webhosting

facebook twitter