Potřebujete poradit? info@nekuracke-restaurace.cz     

U svatého Filipa a Jakuba

známka 2.6
známkovat můžou pouze registrovaní uživatelé
Stálý jídelní a nápojový lístek
Komentáře:

ender2 [centrum.cz]16.12.2008 15:21
Je to podvod! Nekuracka cast funguje pouze v dobe obeda (do 15:00), grrr.

restaurace [filipjakub.cz]16.12.2008 20:06
Promiňte prosím, ender2, ale fakt, že se nekouří v době obědů, je jasně uveden v textu o restauraci. V případě pořádání akce pro uzavřenou společnost samozřejmě poskytujeme právě spodní sál, ve kterém je velmi účinná vzduchotechnika a pokud si to zákazník přeje, je tato část nekuřácká i večer.

ffotograff [post.cz]05.02.2009 22:45
Jaký má význam uvádět tady podnik, který má místnost pro nekuřáky jen v době obědů, která ani není oddělená od ostatních prostor dveřmi? PS: To je od vás vážně hezké, že můžeme ve vaší restauraci nekouřit, když ji využijeme pro akci uzavřené společnosti. Všude jinde nás v takovém případě zpravidla nutí kouřit i proti naší vůli.

milanlovec [seznam.cz]04.06.2010 11:39
Vážení, je opravdu nutné, abyste byli registrováni na stránkách nekuřáckých restaurací? Až teď jsem si teprve všiml, že ve vašem článečku je zmínka o nekuřácké části v době obědů (tak to má kdekdo a neuvádí lidi v omyl), ale to už je pozdě, neboť jsem včera večer v dobré vůli vzal přítelkyni k vám na dobré pivo a jídlo, vážili jsem cestu až z Vinohrad po té, co jsem schválně brouzdal po netu, abych šel najisto do nekuřáků a nedošlo tak ke zklamání jako při poslední výpravě naslepo, a ouha- zase jsem byl díky vaší blamáži za vola. Tak vám tedy děkuji a prosím, odhlašte se z těchto stránek a nebalamuťte lidi. Hlavně ty, co se potřebují rychle rozhodnout, kam se zajít nasytit a napojit potažmo vzít přítelkyni a nemají čas zevrubně studovat článečky, ve kterých se doví, že to, o co tu jde především, není zas až taková pravda.

planak [centrum.cz]15.03.2011 15:23
Nejdřív si vyhledám nekuřácké restaurace :) Abych v zápětí zjistil, že nekuřácká restarace je kuřácká :( To už tady můžou být snad všechny restarace, protože ve většině se v době oběda nekouří. Ach jo.

Pro vkládání komentářů se zaregistrujte, nebo přihlašte.
Rychlé vyhledávání:

banan webhosting

facebook twitter